Home › Sklep sprzedający łapy do szczeciniarek

Sklep sprzedający łapy do szczeciniarek

Różnego rodzaju wyroby gumowe to towary, które stanowią trzon wytwórczy w firmie Paprota. To producent wyrobów gumowych wszelkich typów. O ich formacie i zaawansowaniu przemawia doświadczenie firmy, funkcjonującej od 1992 r. Podstawowym odbiorcą towarów gumowych są ubojnie i rzeźnie – tam wysyłane są specjalne bicze do myjek poubojowych oraz łapy do szczeciniarek. W wyroby tej marki zaopatrują się również twórcy maszyn technologicznych i firm motoryzacyjnych, które dążą do zakupu produktów najlepszej klasy i z pewnością długiego użytkowania. ZDJECIE3 Oprócz tego przedsiębiorstwo Paprota to również producent uszczelek gumowych, służących do ochrony konkretnych części maszyn przed przedostawaniem się do nich substancji płynnych, lotnych oraz do zatrzymywania wewnątrz nich wysokiej temperatury. Wytwórca ma dojście do mieszanin gumowych różnego rodzaju, więc ma możliwość stworzenia wielu typów towarów, zważając głównie na wymagania klienta.

Zdecydowanie wykonalne jest utworzenie takiego rodzaju towaru, który będzie będzie odpowiedni wobec zamówień realizowanych stosownie do jednostkowych projektów klientów.

Jako producent mat gumowych ma w ofercie poniższe ich rodzaje: • METRO – do umieszczania na podłodze np.

w pojazdach lub w pomieszczeniach magazynowych; • wykładziny ryflowane – przeciw ślizganiu się, do umieszczania w pomieszczeniach handlowych, przemysłowych, ale też na płaszczyznach transportowych w samochodach ciężarowych; • wykładziny gładkie – do wykorzystania na płaszczyznach podłogowych; • chodniki elektroizolacyjne; • wycieraczki antypoślizgowe odprowadzające wodę. W propozycjach znajdują się też płyty gumowe: SBR (podkładowe, do wykorzystania w wybranym miejscu), NBR (płyta odporna na oleje rożnego rodzaju i na starzenie cieplne), CR (niepodatne na działanie czynników klimatycznych i kwasów), EPDM (niepodatne na wpływ bodźców atmosferycznych, starzenie cieplne i kwasy nieorganiczne), LBM (wykorzystywane w kontakcie z żywnością). Przedsiębiorstwo Paprota zachęca do skorzystania z szerokiej oferty elementów wykonanych z gumy. Jakość jest zagwarantowana przez przedsiębiorstwo z długoletnią praktyką..

Page top