Home › Nie taki diabeł straszny jak go malują: Praga Południowa

Nie taki diabeł straszny jak go malują: Praga Południowa

Dogodna lokalizacja mieszkania jest chyba największą bolączką ludzi, poszukujących nowego lokum w Warszawie. Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest bardzo różnorodna.

Naturalnie im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta. Aktualnie jednak stolica jest doskonale skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość pól zielonych oraz dobre infrastruktury okolicy.

Gdzie znajdziemy takie nieruchomości? Na południowej Pradze!

Nowoczesne lokale na Pradze południowej

Południowa Praga jest dzielnicą a propos której często mówiło się w zły sposób. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia.

Jednak przez lata upowszechniane plotki nie są już aktualne. Teraz świeże lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym regionie powstaje najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają również konkurencyjne ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i dogodną infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Znajdziemy tutaj masę szkół oraz przedszkoli.

Dodatkowo jest tutaj bardzo dużokorporacji usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..


Page top